Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 63,90 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr BS2-MS-308506-22

1 142 979 zł

17 887 zł /m²

Rata 5 348 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Bronowice, Na Błonie

3 pokoje, mieszkanie 63,90 m², piętro 1, oferta nr , BS2-MS-308506-22, Kraków, Bronowice, Na Błonie
BS2-MS-308506-22 - zdjęcie nr 0
BS2-MS-308506-22 - zdjęcie nr 1
BS2-MS-308506-22 - zdjęcie nr 2
BS2-MS-308506-22 - zdjęcie nr 3
BS2-MS-308506-22 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 63.9 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,90 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę