Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 57,07 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr BS2-MS-308268-22

1 045 637 zł

18 322 zł /m²

Rata 4 892 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Bronowice, Na Błonie

3 pokoje, mieszkanie 57,07 m², piętro 1, oferta nr , BS2-MS-308268-22, Kraków, Bronowice, Na Błonie
BS2-MS-308268-22 - zdjęcie nr 0
BS2-MS-308268-22 - zdjęcie nr 1
BS2-MS-308268-22 - zdjęcie nr 2
BS2-MS-308268-22 - zdjęcie nr 3
BS2-MS-308268-22 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 57.07 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,07 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę