Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 63,50 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr PAN250897

1 085 000 zł

17 087 zł /m²

Rata 5 076 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Piecki-Migowo, Myśliwska

3 pokoje, mieszkanie 63,50 m², piętro 1, oferta nr , PAN250897, Gdańsk, Piecki-Migowo, Myśliwska
PAN250897 - zdjęcie nr 0
PAN250897 - zdjęcie nr 1
PAN250897 - zdjęcie nr 2
PAN250897 - zdjęcie nr 3
PAN250897 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 63.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,50 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2020

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę