Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 58,50 m², 3 pokoje, 13 piętro, oferta nr PAN278780

674 000 zł

11 521 zł /m²

Rata 3 153 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Reda, Morska

3 pokoje, mieszkanie 58,50 m², piętro 13, oferta nr , PAN278780, Reda, Morska
PAN278780 - zdjęcie nr 0
PAN278780 - zdjęcie nr 1
PAN278780 - zdjęcie nr 2
PAN278780 - zdjęcie nr 3
PAN278780 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 58.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,50 m²

Piętro:

13 piętro

Rok Budowy:

2019

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę