Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 65,73 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 8143

1 280 170 zł

19 476 zł /m²

Rata 5 990 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Leach & Lang Property Consultants

Kraków, Grzegórzki, Mogilska

3 pokoje, mieszkanie 65,73 m², piętro 1, oferta nr , 8143, Kraków, Grzegórzki, Mogilska
8143 - zdjęcie nr 0
8143 - zdjęcie nr 1
8143 - zdjęcie nr 2
8143 - zdjęcie nr 3
8143 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 65.73 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

65,73 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę