Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 71,14 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 8103

1 338 110 zł

18 810 zł /m²

Rata 6 261 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Leach & Lang Property Consultants

Kraków, Grzegórzki, Mogilska

3 pokoje, mieszkanie 71,14 m², piętro 4, oferta nr , 8103, Kraków, Grzegórzki, Mogilska
8103 - zdjęcie nr 0
8103 - zdjęcie nr 1
8103 - zdjęcie nr 2
8103 - zdjęcie nr 3
8103 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 71.14 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

71,14 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę