Logo

Nowe mieszkanie, 72,50 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr B-1-10

652 500 zł

9 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 053 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Góra Kalwaria, Moczydłów, ul. Długa

SALON Z ANEKSEM25,57 m²SYPIALNIA12,39 m²SYPIALNIA11,41 m²ŁAZIENKA6,95 m²KORYTARZ16,40 m²BALKON3,50 m²
Wymiary mieszkania 72.5 m², B-1-10
Wirtualna makieta 3D mieszkania 72.5 m², B-1-10
B-1-17B-1-16B-1-15B-1-14B-1-13B-1-12B-1-11B-1-10B-1-18
Plan piętra
Rezydencja Góra Kalwaria - zdjęcie nr 0
Rezydencja Góra Kalwaria - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 72.5 m², B-1-10
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

72,50 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,57 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,50 m²)

Termin oddania:

III etap - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę