Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 94,88 m², 3 pokoje, parter, oferta nr PAN508971

1 849 000 zł

19 488 zł /m²

Rata 8 651 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdynia, Orłowo, Miernicza

3 pokoje, mieszkanie 94,88 m², parter, oferta nr , PAN508971, Gdynia, Orłowo, Orłowo, Miernicza
PAN508971 - zdjęcie nr 0
PAN508971 - zdjęcie nr 1
PAN508971 - zdjęcie nr 2
PAN508971 - zdjęcie nr 3
PAN508971 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 94.88 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

94,88 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2009

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę