Logo

Nowe mieszkanie, 63,93 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr L29

607 335 zł

9 500 zł /m²

Rata 2 842 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Śrem, ul. Mickiewicza 21

3 pokoje, mieszkanie 63,93 m², piętro 2, oferta nr L29, Mickiewicza 21 Residence, Śrem, ul. Mickiewicza 21
SALON Z ANEKSEM20,76 m²SYPIALNIA8,82 m²ŁAZIENKA5,01 m²KORYTARZ6,54 m²BALKON6,88 m²
1 / 2
Wymiary mieszkania 63.93 m², L29
Mickiewicza 21 Residence - zdjęcie nr 0
Mickiewicza 21 Residence - zdjęcie nr 1
Mickiewicza 21 Residence - zdjęcie nr 2
Mickiewicza 21 Residence - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 63.93 m², L29
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,93 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

2

Wys. mieszkania:

2,68 m

Strony świata:

południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,88 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę