Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 60,00 m², 3 pokoje, 7 piętro, oferta nr 56722/4508/OMS

665 000 zł

11 083 zł /m²

Rata 3 111 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Warszawa, Targówek, Michała Kleofasa Ogińskiego

3 pokoje, mieszkanie 60,00 m², piętro 7, oferta nr , 56722/4508/OMS, Warszawa, Targówek, Targówek, Michała Kleofasa Ogińskiego
56722/4508/OMS - zdjęcie nr 0
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,00 m²

Piętro:

7 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1976

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę