Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 70,97 m², 3 pokoje, parter, oferta nr IN864532

2 990 000 zł

42 130 zł /m²

Rata 13 989 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty InVilla Nieruchomości

Jurata, Mestwina

3 pokoje, mieszkanie 70,97 m², parter, oferta nr , IN864532, Jurata, Mestwina
IN864532 - zdjęcie nr 0
IN864532 - zdjęcie nr 1
IN864532 - zdjęcie nr 2
IN864532 - zdjęcie nr 3
IN864532 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 70.97 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

70,97 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę