Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 66,40 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr GH605279

709 000 zł

10 678 zł /m²

Rata 3 317 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Greathouse

Jabłonna, Malinowe Lato

3 pokoje, mieszkanie 66,40 m², piętro 3, oferta nr , GH605279, Jabłonna, Malinowe Lato
GH605279 - zdjęcie nr 0
GH605279 - zdjęcie nr 1
GH605279 - zdjęcie nr 2
GH605279 - zdjęcie nr 3
GH605279 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 66.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

66,40 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę