Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 56,48 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 44022

565 000 zł

10 004 zł /m²

Rata 2 643 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Fabryczna, Makowa

3 pokoje, mieszkanie 56,48 m², piętro 3, oferta nr , 44022, Wrocław, Fabryczna, Makowa
44022 - zdjęcie nr 0
44022 - zdjęcie nr 1
44022 - zdjęcie nr 2
44022 - zdjęcie nr 3
44022 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 56.48 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,48 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1965

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę