Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 53,30 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr SMFOCU344

375 000 zł

7 036 zł /m²

Rata 1 755 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Toruń, Łyskowskiego

3 pokoje, mieszkanie 53,30 m², piętro 2, oferta nr , SMFOCU344, Toruń, Łyskowskiego
SMFOCU344 - zdjęcie nr 0
SMFOCU344 - zdjęcie nr 1
SMFOCU344 - zdjęcie nr 2
SMFOCU344 - zdjęcie nr 3
SMFOCU344 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 53.3 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,30 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,53 m

Rok Budowy:

1977

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę