Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 121,00 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 1438/14727/OMS

3 300 000 zł

27 273 zł /m²

Rata 15 440 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Place4You

Warszawa, Praga Południe, Ludwika Kickiego

3 pokoje, mieszkanie 121,00 m², piętro 4, oferta nr , 1438/14727/OMS, Warszawa, Praga Południe, Praga Południe, Ludwika Kickiego
1438/14727/OMS - zdjęcie nr 0
1438/14727/OMS - zdjęcie nr 1
1438/14727/OMS - zdjęcie nr 2
1438/14727/OMS - zdjęcie nr 3
1438/14727/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 121 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

121,00 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2027

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę