Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 105,20 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 51016/4508/OMS

1 998 800 zł

19 000 zł /m²

Rata 9 352 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Warszawa, Wola, Łucka

3 pokoje, mieszkanie 105,20 m², piętro 4, oferta nr , 51016/4508/OMS, Warszawa, Wola, Wola, Łucka
51016/4508/OMS - zdjęcie nr 0
51016/4508/OMS - zdjęcie nr 1
51016/4508/OMS - zdjęcie nr 2
51016/4508/OMS - zdjęcie nr 3
51016/4508/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 105.2 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

105,20 m²

Piętro:

4 piętro

Rok Budowy:

1998

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę