Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 66,60 m², 3 pokoje, 12 piętro, oferta nr 242/18541/OMS

759 000 zł

11 396 zł /m²

Rata 3 551 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Kodus Edyta Maternowska

Rzeszów, Lubelska

3 pokoje, mieszkanie 66,60 m², piętro 12, oferta nr , 242/18541/OMS, Rzeszów, Lubelska
242/18541/OMS - zdjęcie nr 0
242/18541/OMS - zdjęcie nr 1
242/18541/OMS - zdjęcie nr 2
242/18541/OMS - zdjęcie nr 3
242/18541/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 66.6 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

66,60 m²

Piętro:

12 piętro

Wys. mieszkania:

2,65 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2020

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę