Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 48,60 m², 3 pokoje, 8 piętro, oferta nr SMSOZU488

759 000 zł

15 617 zł /m²

Rata 3 551 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Warszawa, Praga Południe, Lizbońska

3 pokoje, mieszkanie 48,60 m², piętro 8, oferta nr , SMSOZU488, Warszawa, Praga Południe, Praga Południe, Lizbońska
SMSOZU488 - zdjęcie nr 0
SMSOZU488 - zdjęcie nr 1
SMSOZU488 - zdjęcie nr 2
SMSOZU488 - zdjęcie nr 3
SMSOZU488 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 48.6 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

48,60 m²

Piętro:

8 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1974

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę