Logo

Nowe mieszkanie, 97,71 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr B2.M16

3 322 140 zł

34 000 zł /m²

Rata 15 543 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Libra Residence

Kraków, Stare Miasto, ul. Librowszczyzna 3 / Bonerowska 1

3 pokoje, mieszkanie 97,71 m², piętro 2, oferta nr B2.M16, Libra Residence, Kraków, Stare Miasto, ul. Librowszczyzna 3 / Bonerowska 1
1 / 2
Libra Residence - zdjęcie nr 0
Libra Residence - zdjęcie nr 1
Libra Residence - zdjęcie nr 2
Libra Residence - zdjęcie nr 3
Libra Residence - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 97.71 m², B2.M16
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

97,71 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1