Nowe mieszkanie, 72,12 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr s1.2.06
2 004 832 zł
27 799 zł /m²
Rata 9 380 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Leśna Sopot
Sopot, Świemirowo, ul. Leśna 13

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
72,12 m²
Piętro:
2 piętro
Wys. mieszkania:
2,70 m
Strony świata:
północ (N), południe (S), wschód (E)
Garaż:
hala garażowa, parking naziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (6,47 m²)
Termin oddania:
II kwartał 2026
Zapytaj o ofertę