Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 63,39 m², 3 pokoje, parter, oferta nr PAN331826

849 000 zł

13 393 zł /m²

Rata 3 972 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Jasień, Lawendowe Wzgórze

3 pokoje, mieszkanie 63,39 m², parter, oferta nr , PAN331826, Gdańsk, Jasień, Lawendowe Wzgórze
PAN331826 - zdjęcie nr 0
PAN331826 - zdjęcie nr 1
PAN331826 - zdjęcie nr 2
PAN331826 - zdjęcie nr 3
PAN331826 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 63.39 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,39 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2019

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę