Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 70,81 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 24897/2089/OMS

1 065 000 zł

15 040 zł /m²

Rata 4 983 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Łódź, Polesie, Łąkowa

3 pokoje, mieszkanie 70,81 m², parter, oferta nr , 24897/2089/OMS, Łódź, Polesie, Polesie, Łąkowa
24897/2089/OMS - zdjęcie nr 0
24897/2089/OMS - zdjęcie nr 1
24897/2089/OMS - zdjęcie nr 2
24897/2089/OMS - zdjęcie nr 3
24897/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 70.81 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

70,81 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,70 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2017

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę