Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 86,49 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 19954/4112/OMS

2 499 561 zł

28 900 zł /m²

Rata 11 695 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Wrocław, Nadodrze, Księcia Witolda

3 pokoje, mieszkanie 86,49 m², piętro 4, oferta nr , 19954/4112/OMS, Wrocław, Nadodrze, Księcia Witolda
19954/4112/OMS - zdjęcie nr 0
19954/4112/OMS - zdjęcie nr 1
19954/4112/OMS - zdjęcie nr 2
19954/4112/OMS - zdjęcie nr 3
19954/4112/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 86.49 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

86,49 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2020

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę