Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 48,00 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 26032/2089/OMS

490 000 zł

10 208 zł /m²

Rata 2 293 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Poznań, Św. Łazarz, Łazarz, Krzysztofa Arciszewskiego

3 pokoje, mieszkanie 48,00 m², piętro 1, oferta nr , 26032/2089/OMS, Poznań, Św. Łazarz, Łazarz, Krzysztofa Arciszewskiego
26032/2089/OMS - zdjęcie nr 0
26032/2089/OMS - zdjęcie nr 1
26032/2089/OMS - zdjęcie nr 2
26032/2089/OMS - zdjęcie nr 3
26032/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 48 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

48,00 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę