Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 52,01 m², 3 pokoje, 6 piętro, oferta nr 44230

750 000 zł

14 420 zł /m²

Rata 3 509 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Krynicka

3 pokoje, mieszkanie 52,01 m², piętro 6, oferta nr , 44230, Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Krynicka
44230 - zdjęcie nr 0
44230 - zdjęcie nr 1
44230 - zdjęcie nr 2
44230 - zdjęcie nr 3
44230 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 52.01 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

52,01 m²

Piętro:

6 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę