Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 53,00 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 85776/6624/OMS

700 000 zł

13 208 zł /m²

Rata 3 275 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Mokotów, Krymska

3 pokoje, mieszkanie 53,00 m², piętro 1, oferta nr , 85776/6624/OMS, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Krymska
85776/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85776/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85776/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85776/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85776/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 53 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,00 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę