Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 74,00 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 40174

899 000 zł

12 149 zł /m²

Rata 4 206 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 74 m², Krótka, Mysiadło

Mysiadło, Krótka

3 pokoje, mieszkanie 74,00 m², piętro 1, oferta nr , 40174, Mysiadło, Krótka
40174 - zdjęcie nr 0
40174 - zdjęcie nr 1
40174 - zdjęcie nr 2
40174 - zdjęcie nr 3
40174 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 74 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

74,00 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2000

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę