Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 63,94 m², 3 pokoje, 6 piętro, oferta nr 44498

882 372 zł

13 800 zł /m²

Rata 4 128 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Krakowska

3 pokoje, mieszkanie 63,94 m², piętro 6, oferta nr , 44498, Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Krakowska
44498 - zdjęcie nr 0
44498 - zdjęcie nr 2
44498 - zdjęcie nr 3
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,94 m²

Piętro:

6 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2027

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę