Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 49,00 m², 3 pokoje, 7 piętro, oferta nr 9460/10945/OMS

980 000 zł

20 000 zł /m²

Rata 4 585 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Anndersonestates.pl sp. z o.o.

Kraków, Krowodrza, Czarna Wieś

3 pokoje, mieszkanie 49,00 m², piętro 7, oferta nr , 9460/10945/OMS, Kraków, Krowodrza, Czarna Wieś
9460/10945/OMS - zdjęcie nr 0
9460/10945/OMS - zdjęcie nr 1
9460/10945/OMS - zdjęcie nr 2
9460/10945/OMS - zdjęcie nr 3
9460/10945/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 49 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

49,00 m²

Piętro:

7 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1988

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę