Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 62,49 m², 3 pokoje, 14 piętro, oferta nr SMHARA333

930 000 zł

14 882 zł /m²

Rata 4 351 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Katowice, Śródmieście, Korfantego

3 pokoje, mieszkanie 62,49 m², piętro 14, oferta nr , SMHARA333, Katowice, Śródmieście, Korfantego
SMHARA333 - zdjęcie nr 0
SMHARA333 - zdjęcie nr 1
SMHARA333 - zdjęcie nr 2
SMHARA333 - zdjęcie nr 3
SMHARA333 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 62.49 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,49 m²

Piętro:

14 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę