Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 122,59 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr WH403

2 990 000 zł

24 390 zł /m²

Rata 13 989 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kołobrzeg, Koralowa

3 pokoje, mieszkanie 122,59 m², piętro 4, oferta nr , WH403, Kołobrzeg, Koralowa
WH403 - zdjęcie nr 0
WH403 - zdjęcie nr 1
WH403 - zdjęcie nr 2
WH403 - zdjęcie nr 3
WH403 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 122.59 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

122,59 m²

Piętro:

4 piętro

Rok Budowy:

2021

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę