Logo

Nowe mieszkanie, 45,60 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr C2_M28/II

496 584 zł

10 890 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 323 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lublin, Czechów Północny, ul. Koncertowa

3 pokoje, mieszkanie 45,60 m², piętro 2, oferta nr C2_M28/II, Koncertowe Wzgórze - Budynek C2, Lublin, Czechów Północny, ul. Koncertowa
Koncertowe Wzgórze - Budynek C2 - zdjęcie nr 0
Koncertowe Wzgórze - Budynek C2 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 45.6 m², C2_M28/II
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

45,60 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Termin oddania:

grudzień 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę