Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 70,00 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr SMDUCE149

1 140 000 zł

16 286 zł /m²

Rata 5 334 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Kołobrzeg, Klonowa

3 pokoje, mieszkanie 70,00 m², piętro 2, oferta nr , SMDUCE149, Kołobrzeg, Klonowa
SMDUCE149 - zdjęcie nr 0
SMDUCE149 - zdjęcie nr 1
SMDUCE149 - zdjęcie nr 2
SMDUCE149 - zdjęcie nr 3
SMDUCE149 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 70 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

70,00 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,55 m

Rok Budowy:

2017

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę