Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 71,28 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr PRP-MS-74321

734 184 zł

10 300 zł /m²

Rata 3 435 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Kielce, Uroczysko, Klonowa

3 pokoje, mieszkanie 71,28 m², piętro 4, oferta nr , PRP-MS-74321, Kielce, Uroczysko, Klonowa
PRP-MS-74321 - zdjęcie nr 0
PRP-MS-74321 - zdjęcie nr 3
PRP-MS-74321 - zdjęcie nr 4
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

71,28 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę