Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 49,90 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr PRP-MS-74231

552 393 zł

11 070 zł /m²

Rata 2 585 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Kielce, Szydłówek, Klonowa

3 pokoje, mieszkanie 49,90 m², piętro 2, oferta nr , PRP-MS-74231, Kielce, Szydłówek, Klonowa
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

49,90 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę