+3
Nowe mieszkanie, 57,80 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr B2.B22
480 300 zł
8 310 zł /m²
Rata 2 247 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Merano Park II
Wolsztyn, ul. Klonowa 3

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
57,80 m²
Piętro:
2 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
północ (N), południe (S), wschód (E), zachód (W)
Garaż:
parking naziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Termin oddania:
gotowe do odbioru
Zapytaj o ofertę