Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 63,00 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 29300117

790 000 zł

12 540 zł /m²

Rata 3 696 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kiełczów

3 pokoje, mieszkanie 63,00 m², parter, oferta nr , 29300117, Kiełczów, Kiełczów
29300117 - zdjęcie nr 0
29300117 - zdjęcie nr 1
29300117 - zdjęcie nr 2
29300117 - zdjęcie nr 3
29300117 - zdjęcie nr 4
29300117 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,00 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2012

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę