Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 70,16 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr WIL237991

1 299 000 zł

18 515 zł /m²

Rata 6 078 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Wilsons Nieruchomości

Hel, Kaszubska

3 pokoje, mieszkanie 70,16 m², piętro 3, oferta nr , WIL237991, Hel, Kaszubska
WIL237991 - zdjęcie nr 0
WIL237991 - zdjęcie nr 1
WIL237991 - zdjęcie nr 2
WIL237991 - zdjęcie nr 3
WIL237991 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 70.16 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

70,16 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę