Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 62,40 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 411010

529 000 zł

8 478 zł /m²

Rata 2 475 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty WRE Nieruchomości

Oława, Karola Szymanowskiego

3 pokoje, mieszkanie 62,40 m², piętro 4, oferta nr , 411010, Oława, Karola Szymanowskiego
411010 - zdjęcie nr 0
411010 - zdjęcie nr 1
411010 - zdjęcie nr 2
411010 - zdjęcie nr 3
411010 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 62.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,40 m²

Piętro:

4 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę