Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 51,41 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr BS2-MS-306634-26

771 150 zł

15 000 zł /m²

Rata 3 608 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Wzgórza Krzesławickie, Kantrowicka

3 pokoje, mieszkanie 51,41 m², piętro 3, oferta nr , BS2-MS-306634-26, Kraków, Wzgórza Krzesławickie, Kantrowicka
BS2-MS-306634-26 - zdjęcie nr 0
BS2-MS-306634-26 - zdjęcie nr 1
BS2-MS-306634-26 - zdjęcie nr 2
BS2-MS-306634-26 - zdjęcie nr 3
BS2-MS-306634-26 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 51.41 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

51,41 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę