Logo

Nowe mieszkanie, 70,51 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr L1/M054

1 040 023 zł

14 750 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 866 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Aurora

Warszawa, Włochy, Raków, ul. Jutrzenki / Wschodu Słońca

3 pokoje, mieszkanie 70,51 m², piętro 2, oferta nr L1/M054, Osiedle Aurora, Warszawa, Włochy, Raków, ul. Jutrzenki / Wschodu Słońca
Wymiary mieszkania 70.51 m², L1/M054
Osiedle Aurora - zdjęcie nr 0
Osiedle Aurora - zdjęcie nr 1
Osiedle Aurora - zdjęcie nr 2
Osiedle Aurora - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 70.51 m², L1/M054
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

70,51 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

wschód (E), zachód (W)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,81 m²)

Termin oddania:

Budynek L - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę