Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 54,00 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr BS5-MS-313170-11

645 000 zł

11 944 zł /m²

Rata 3 018 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Bieńczyce, Józefa Strusia

3 pokoje, mieszkanie 54,00 m², piętro 4, oferta nr , BS5-MS-313170-11, Kraków, Bieńczyce, Józefa Strusia
BS5-MS-313170-11 - zdjęcie nr 0
BS5-MS-313170-11 - zdjęcie nr 1
BS5-MS-313170-11 - zdjęcie nr 2
BS5-MS-313170-11 - zdjęcie nr 3
BS5-MS-313170-11 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 54 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,00 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,54 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1972

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę