Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 47,40 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr IN450990

570 000 zł

12 025 zł /m²

Rata 2 667 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty InVilla Nieruchomości

Gdańsk, Wrzeszcz, Wrzeszcz Dolny, Joachima Lelewela

3 pokoje, mieszkanie 47,40 m², piętro 1, oferta nr , IN450990, Gdańsk, Wrzeszcz, Wrzeszcz Dolny, Joachima Lelewela
IN450990 - zdjęcie nr 0
IN450990 - zdjęcie nr 1
IN450990 - zdjęcie nr 2
IN450990 - zdjęcie nr 3
IN450990 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 47.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

47,40 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę