Logo

Nowe mieszkanie, 74,78 m², 3 pokoje, 6 piętro, oferta nr 11/13

1 002 052 zł

13 400 zł /m²

Rata 4 688 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, ul. Jeździecka

3 pokoje, mieszkanie 74,78 m², piętro 6, oferta nr 11/13, Apartamenty Jeździecka, Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, ul. Jeździecka
Apartamenty Jeździecka - zdjęcie nr 0
Apartamenty Jeździecka - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 74.78 m², 11/13
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

74,78 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

2

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,72 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę