Logo

Nowe mieszkanie, 65,82 m², 3 pokoje, parter, oferta nr D.0.1

1 020 210 zł

15 500 zł /m²

Rata 4 773 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Crocus Hill

Szczecin, Śródmieście, Śródmieście Północ, ul. Jerzego Janosika 2, 2A, 3, 3A

3 pokoje, mieszkanie 65,82 m², parter, oferta nr D.0.1, Crocus Hill, Szczecin, Śródmieście, Śródmieście Północ, ul. Jerzego Janosika 2, 2A, 3, 3A
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

65,82 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,68 m

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (39,86 m²)

Termin oddania:

II etap - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę