Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 84,00 m², 3 pokoje, parter, oferta nr IN566531

3 200 000 zł

38 095 zł /m²

Rata 14 972 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty InVilla Nieruchomości

Sopot, Jelitkowska

3 pokoje, mieszkanie 84,00 m², parter, oferta nr , IN566531, Sopot, Jelitkowska
IN566531 - zdjęcie nr 0
IN566531 - zdjęcie nr 1
IN566531 - zdjęcie nr 2
IN566531 - zdjęcie nr 3
IN566531 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 84 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

84,00 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2017

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę