Logo

Nowe mieszkanie, 55,24 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 78A

569 000 zł

10 301 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 662 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Młodych

Janczewice, ul. Jedności

SALON Z ANEKSEM22,87 m²SYPIALNIA12,78 m²SYPIALNIA9,95 m²ŁAZIENKA4,06 m²KORYTARZ5,58 m²OGRÓDEK40,00 m²
Wymiary mieszkania 55.24 m², 78A
Wirtualna makieta 3D mieszkania 55.24 m², 78A
78A
Plan piętra
Osiedle Młodych - zdjęcie nr 0
Osiedle Młodych - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 55.24 m², 78A
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,24 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,75 m

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (40,00 m²)

Termin oddania:

ETAP 1-3 - I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę