Logo

Nowe mieszkanie, 56,18 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr M13

477 530 zł

8 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 234 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Rumia, Biała Rzeka, ul. Jęczmienna

SALON Z ANEKSEM25,24 m²SYPIALNIA9,01 m²SYPIALNIA6,83 m²ŁAZIENKA4,97 m²GARDEROBA2,88 m²KORYTARZ7,25 m²BALKON3,96 m²
Wymiary mieszkania 56.18 m², M13
Vela Park Budynek 6 - zdjęcie nr 0
Vela Park Budynek 6 - zdjęcie nr 1
Vela Park Budynek 6 - zdjęcie nr 2
Vela Park Budynek 6 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 56.18 m², M13
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,18 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,54 m

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

garaż w budynku, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,96 m²)

Termin oddania:

maj 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę