Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 64,14 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 26045/2089/OMS

480 000 zł

7 484 zł /m²

Rata 2 246 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Radom, Planty, Jastrzębia

3 pokoje, mieszkanie 64,14 m², piętro 1, oferta nr , 26045/2089/OMS, Radom, Planty, Jastrzębia
26045/2089/OMS - zdjęcie nr 0
26045/2089/OMS - zdjęcie nr 1
26045/2089/OMS - zdjęcie nr 2
26045/2089/OMS - zdjęcie nr 3
26045/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 64.14 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

64,14 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę