Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 61,67 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 2648/7393/OMS

546 000 zł

8 854 zł /m²

Rata 2 555 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Pierwsze Piętro

Rzeszów, Jarosława Dąbrowskiego

3 pokoje, mieszkanie 61,67 m², piętro 3, oferta nr , 2648/7393/OMS, Rzeszów, Jarosława Dąbrowskiego
2648/7393/OMS - zdjęcie nr 0
2648/7393/OMS - zdjęcie nr 1
2648/7393/OMS - zdjęcie nr 2
2648/7393/OMS - zdjęcie nr 3
2648/7393/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 61.67 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,67 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1954

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę